Çerez politikası içeriği Özel Nev Hospital tarafından belirlenmiştir. Çerez Politikamız
Nev Hospital

Randevu Hattı

444 13 49

Hakkımızda

Hakkımızda

Özel Nev Hospital

Ekip anlayışı ile kurumsal yapımız, hasta ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutmak üzerinedir. Hastalarımızın yaşam kalitesini yükseltip tanı ve tedavi alanlarımızda , “HASTALIK” bazlı değil “HASTA” bazlı uygun tedaviyi seçmek en önemli hedefimizdir. Hasta ve yakınlarını kendi yakınlarımız gibi görür ve empati yaparız. Her şeyden önce karşımızdakini “DİNLER” ve “ANLARIZ” .
Her gün dünden daha iyi olmak adına:

Çalışanlarımızın kendi alanlarında ve niteliklerine uygun bir şekilde rahat ve güvenli bir ortamda çalışmaları için her türlü imkanı sağlamaktayız. Çevreyi ve doğayı sevip, onu korumaya yönelik her türlü önlemi almak için çalışmalar yapmaktayız. Kalite ve verimlilik adına; hastalarımızı, çalışanlarımızı, bölüm amirlerimizi ve her türlü görüş dilek istek belirten eleştirel yapıyı değerlendirmeye alır, eksiklerimizi bir daha olmayacak şekilde tamamlamaya çalışırız. Her gün dünden daha iyi olmak adına NEV HOSPİTAL ailesinde “BİZ” kelimesinin anlamını yaşıyor ve yaşatıyoruz.

Özel Nev Hospital, etik değerlerden ödün vermeden hastaların haklarını gözeten, ihtiyaç, istek ve beklentilerini karşılayan, sağlık teknolojilerini takip eden ve uygulayan, yüksek kalite standartlarında hizmet sunan bir kuruluştur. 

Güveni, saygınlığı ve hasta mahremiyetini temel ilke edinmiş, bu doğrultuda tüm Çalışanları ile takım olarak Çalışan, kurumsal kimliği ile öne Çıkan, uluslar arası düzeyde örnek bir kuruluş olmaktadır.

Kaliteli, güvenli ve modern hasta bakım hizmeti için sürekli iyileştirmeyi benimseyen,
Alanında, ülke çapında güvenilir bir hastane olmayı hedefleyen,
Liderleri ve çalışanları ile tarafların beklentilerini en üst düzeyde karşılamaya çalışan,
İşinde yetkin ve uzman kadrosu ile sağlık sektöründe öncü,
Toplum sağlığını önemseyen
Eğitimlerin sürekliliği ile bilinçli çalışan topluluğu oluşturan bir kurum olmayı taahhüt eder.


Yorumlar (0)

Whatsapp Yaz!
Tıkla Ara!