Çerez politikası içeriği Özel Nev Hospital tarafından belirlenmiştir. Çerez Politikamız
Nev Hospital

Randevu Hattı

444 13 49

İÇ HASTALIKLARI

İÇ HASTALIKLARI

*

Tüm Klinik Branşlara Temel Teşkil Eden Genel Dahiliye (İç Hastalıkları )Bölümünde , Erişkinlerin Doktoru Olarak 16 Yaş Üstü Tüm Hastaların Cerrahi Dışı Sağlık Sorunlarına Yardımcı Olunmaktadır.

Hastaların ilk muayenesini takiben yapılan Biyokimyasal (Kan Şekeri , Kolesterol , Tiroid Testleri, Tam Kan Vs. ) Tetkikler ve Radyolojik incelemeler ( Usg , Bilgisayarlı Tomografi , Manyetik Rezonans , Mammografi , Kemik Taraması Vs. ) sonucu tanı konan hastalar ayaktan veya yatarak tedavi edilmekte , gereğinde ilgili branşlara yönlendirilmektedir. Ayrıca ameliyat öncesi ve sonrası hasta değerlendirilmesi ve takibi yapılmaktadır. Hastanemizde Genel Dahiliye (İç Hastalıkları ) Koordinatörlüğünde değişik yaş gruplarına yönelik Check-Up programları mevcut olup, bu programlarda detaylı laboratuar ve Radyolojik tetkikler yapılmakta olup , gerekli durumlarda İlgili branşlarşa hastalar konsülte edilerek erken tanı ve koruyucu hekimlik hizmetleri verilmektedir. Genel Dahiliye (İç Hastalıkları ) bölümümüzde üst-alt solunum yolu hastalıkları , Hipertansiyon Hastalığı , Şeker Hastalığı , Tiroid Hastalığı , Mide Barsak Hastalıkları , Romatizmal Hastalıklar Başarı İle Takip Ve Tedavi Edilmektedir.

Hastanemiz Genel Dahiliye (İç Hastalıkları ) Bölümümüz tüm hastanemizin misyon olarak benimsediği hasta memnuniyetini ön planda tutan ve çağın gereklerine uygun bir anlayış ile hizmetine devam etme kararlılığını sürdürmektedir.Yorumlar (0)

Whatsapp Yaz!
Tıkla Ara!